Jak stosować perfumy?

Jak stosować perfumy?

Klienci potrafią spełnić długie godziny w perfumeriach zastanawiając się nad tym, które perfumy kupić, a jednocześnie większość z nich tak naprawdę nie wie w jaki sposób odpowiednio je później stosować.

W związku z tym wielokrotnie dochodzi do sytuacji, gdy ktoś pachnie zbyt intensywnie lub też pomimo zakupu najlepszych perfum nikt nie docenia ich zapachu, bo za mało się nimi popsikało.

Stosowanie perfum a noszenie biżuterii

Podstawową zasadą o jakiej powinny pamiętać kobiety jest to, aby aplikację zapachu perfum zaplanować przed założeniem biżuterii, a nawet ubrania. Skład perfum (a przynajmniej niektórych z nich) zawiera substancje, które mogą zostawić brzydkie plamy na ubraniach, dlatego należy stosować je bezpośrednio na ciało.

Miejscem, w którym należy aplikować perfumy jest przede wszystkim szyja. Wynika to z prostego faktu, że znajduje się tu tętnica. Podobnie jak inne mocno ukrwione części ciała, zapewnia ono odpowiednie ciepło, które ułatwia uwalnianie się zapachu przez wiele godzin.

Aplikowanie perfum na włosy

Kobiety często próbują aplikować perfumy Salvador Dali bezpośrednio na włosy. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest to, że taka aplikacja rzeczywiście przekłada się na długotrwałe rozprowadzanie zapachu. Trzeba natomiast pamiętać, że perfumy mogą wysuszać włosy, a dodatkowo wszystkie kosmetyki do włosów mogą w mniejszym lub większym stopniu wpływać na zapach perfum. Czasami może to doprowadzić do powstania dziwnych mieszanek zapachowych, które będą odbiegały od tego jak początkowo pachniały ulubione perfumy.

2 komentarze do “Jak stosować perfumy?

Możliwość komentowania jest wyłączona.